Het festivalseizoen komt er weer aan. Een goede voorbereiding is hierbij zeker van toepassing, want je wilt er natuurlijk opperbest uitzien tijdens alle dansjes, drankjes en optredens. Wat is er nu leuker dan jezelf af te vragen: welk outdoorfestival ga ik bezoeken en wat trek ik überhaupt aan?
Ik zat laatst door mijn fotoalbum te bladeren op mijn smartphone en kwam de foto’s tegen die vorig jaar zijn gemaakt op Mysteryland. Het was de eerste keer dat ik naar Mysteryland ging samen met een vriendin en ik was echt heel erg benieuwd. Ik had er leuke verhalen over gehoord, dus ik verwachtte al het een en ander.
We vertrokken op zondag 28 augustus 2016 met de trein vanuit Amersfoort en zijn in Amsterdam overgestapt op een pendelbus naar het Haarlemmermeerse Bos in Hoofddorp. Van tevoren had ik al goed nagedacht over een outfit, want het is natuurlijk niet zomaar een festival. Ik wilde echt mijn best doen om er goed en leuk uit te zien!

Outfit Mysteryland
Zoals je op de bovenstaande foto ziet, heb ik gekozen voor een lichtroze rokje van LOFTY MANNER. Dit is echt mijn mooiste rokje ever. Ik heb nog nooit een rokje gehad dat zo fijn zit als dit rokje. Het is een hele zachte stof en het zit heerlijk. Daarbij heb ik gekozen voor een witte kanten croptop van de H&M met bijpassende witte sneakers van Nike. Om mijn outfit compleet te maken, moest ik natuurlijk gaan voor mijn ultieme festivalzonnebril met palmboompjes van de H&M en een nude met zwart horloge van CLUSE. De rugzak waar ik al mijn handige spulletjes in meenam, is van Sacha.
Toen we op het festivalterrein aankwamen, wist ik niet wat ik zag. Ik had nog nooit zoveel verschillende stages gezien. De podia waren echt groot en druk bevolkt. Ik had het erg naar mijn zin en de dag vloog voorbij. Er was hele toffe muziek en we konden lekker dansen. Ik kreeg op het festival veel complimenten van de feestgangers over mijn zonnebril door de palmboompjes aan de zijkant. Ik raad Mysteryland dit festivalseizoen zeker aan en hoop dat het zomerweer (net als vorig jaar) helemaal meezit. Kies een leuke outfit, pak je spullen en gaan met die banaan!
YESTERDAY IS HISTORY, TODAY IS A GIFT, TOMORROW IS A MYSTERY.

Happy girls
Croptop: H&M | Rokje: LOFTY MANNER | Schoenen: Nike | Tas: Sacha | Ketting & Choker: Treasure Islands | Horloge: CLUSE | Zonnebril: H&M
Aftermovie
Bekijk hieronder de aftermovie van Mysteryland 2016.
3 comments
Mysteryland 🙂
Wat heb je een leuke outfit aan! <3
Zelf draag ik het liefst een mooie top en een kort broekje op een festival, vorig jaar op Mysteryland had ik een roze jumpsuit aan.
Mysteryland 2010 was mijn eerste grote feest! Sindsdien bijna elk jaar geweest en ook dit jaar staat hij op de planning!
Alleen de naam van het festival vind ik al aansprekend: mysteryland. Dat klinkt mooi!